Strona główna» Przewierty sterowane

Przewierty sterowane

Przewierty sterowane - horyzontalne

Prowadzenie robót budowlanych w zakresie prac bezwykopowych oparte jest obecnie na wykorzystywaniu przewiertów sterowanych horyzontalnych do przekraczania przeszkód terenowych takich jak np. rzeki, strumienie, potoki, torowiska kolejowe, tramwajowe, drogi i autostrady. Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia przekraczanie, bez dokonywania zniszczeń niewielkich lecz cennych zagospodarowań terenów działek lub domów takich jak ogrody, skalniaki, pola uprawne.

Nasza firma oferuje usługi w zakresie przewiertów sterowanych. Zapewniamy najwyższą jakość wykonanych usług. Posiadamy wiertnice VERMEER D9x13 SII Navigator oraz VERMEER D20x22 SIII  pozwalające na podejmowanie trudnych wyzwań oraz posiadamy wymagane doświadczenie. Maszyny te pozwalają na wykonywanie przewiertów horyzontalnych do długości do 200 m przy jednokrotnym rozbiegu i średnicy do DN 450. Do sterowania przewiertami nasza firma wykorzystuje sprzęt nawigacyjny DIGI TRAK F2 co pozwala na bardzo dokładne sterowanie przewiertem horyzontalnymi pod przeszkodami terenowymi.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Telefon kontaktowy do kierownika wiertaczy:

Tel: +48600728890
email: michaljarecki@tedbudjarecki.pl

 

Cennik:

Ceny usług przewiertowych jest sprawą indywidualną, zależy od długości i średnicy wciąganej rury. Innymi czynnikami wpływającymi na cenę to m.in.:

  • warunki geologiczne
  • zurbanizowanie terenu po torze przewiertu (gaz, woda, kable energetyczne itp.)
  • natężenie ruchu podczas wykonywania odwiertu.
  • Cena za przewiert standardowy zaczyna się od 70zł/mb netto

 

Galeria